4Life Istorija ir Veikla

4Life Istorija


Kompanija buvo įkurtą Amerikoje 1998 metais.  Jos įkūrėjai David ir Bianca Lisonbee pateikė į rinką ypatingą kompanijos imuninėi sistemai skirtą maisto papildą - 4life Transfer Factor Classic.

Būdama viena iš pirmųjų tokio pobūdžio MLM (tinklinio marketingo) kompanijų, ji turi medicinos mokslo daktarų, žinomu mokslinių darbuotojų ir tyrinėtojų grupę, kurie tęsia tobulinti kompanijos gaminamus produktus, gamybos standartus ir  pateikimo metodus.
Šiandien žmonės, esantis daugiau negu 75-yje viso pasaulio šalių, vartoja ir gerai įvertino kompanijos gaminamus  produktus, gerinančiais gyvenimo kokybė.

4Life distributoriai iš viso pasaulio dalinasi informacija apie 4Life Transfer Factor produkciją ir galimybę papildomai užsidirbti su žmonėmis, kurie rūpinosi savo ir savo artimųjų sveikatą ir ieško papildomu pajamų šaltiniu.
Visi 4life Transfer Factor maisto papildai – tai aukštos kokybės produkcija  už patrauklią kainą, kurį padėjo tūkstančiams žmonių. Kompanijoje mes atliekame svarbią misiją ir geriname savo fizinę bei materialinę gerovę.

Kompanijos marketingo planas numato išmokas iki 64% kiekvienam platintojui nuo jo tinklo pardavimų apimčių. Vartojimo tinklo plėtojimas – tai pagrindinis dalykas, kurio siekia kiekviena MLM įmonė ir kiekvienas privatus platintojas.
Kompanija sukurė marketingo planą, numatantį atlygių sistemą už kiekvieną Jūsų žingsnį bendro tikslo link. Šis planas turi įvairias programas, kurias realizuodamas kiekvienas platintojas užsidirba savo finansinį atlygį.

Jeigu norite prisijungti prie 4Life distributorių komandos ir pirkti produkcija su nuolaida  už mažesnę kainą tiesiogiai iš kompanijos, gauti visas vartojimo rekomendacijas ir pagalbą – užsiregistruokite ir mes Jūms mielai padėsime